KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14086070
nr 1408 6070
Nalle Werner
(1913-1991), Sverige
Träsnitt, Quadratyk. Signerad, numrerad 33/40. Bladets mått: 57x69 cm, oramad
Utrop:
500 kr
måndag 19 juli 2021
kl 19:37:41
Nalle Werner
Läs mer om Nalle Werner